Kiek tai kainuoja?

Klausimas turintis daug aspektų ir keliantis emocijas. Šiais įdomiais laikais kuria daug kas - net dirbtinis intelektas (beje kai kurie rezultatai - žavi:). Kainų diapazonas taip pat varijuoja nuo nulio iki daugiaženklių sumų. Ir kaip ir visur - kiekvienos kainos kategorija turi savo privalumų ir trukumų. Tikrai rasite kas dirba daug pigiau. Puiku jei rezultatas neturės šalutinių poveikių, kurie kartais atneša daug ženklesnius nuostolius, pasitaiko visaip:)

1999 € +pvm

Originalaus logotipo sukūrimo kaina

Už šią sumą bus sukurtas logotipas jūsų paslaugai arba prekei. Gausite trumpas logotipo naudojimo taisykles (Logobook), taip pat visus reikalingus logotipo failus

3799 € +pvm

Logotipo ir firminio stiliaus sukūrimas 

Išsamus vizualinės komunikacijos vadovas (Brandbook) apimantis tiek logotipo tiek stiliaus reglamentavimą, visi reikalingi logotipo failai ir firminio stiliaus pozicijų failai adaptavimui

1599 € +pvm

Pavadinimo kūrimas 

Pavadinimo (Brandname) sukūrimas jūsų verslui, veiklai, paslaugai ar produktui. Gerai parinktas, taiklus žodis - daugiau nei pusę darbo. Kartais net logotipo nereikia.

Logotipo atnaujinimas. Kaina?
Kiek yra tekę atnaujinti logotipų, daugiau ar mažiau juos reikia atnaujinti iš esmės. Tiesa, kartais reikia tiesiog jį padaryti modernesnį. Taigi logotipo atnaujinimas – daugiau darbo, laiko ir patirties reikalaujantis procesas nei naujo sukūrimas, todėl kainuoja ~ 10-25% daugiau.
Kiek bus variantų?
Trys. Laikausi nuostatos, kad šiaip iš principo siūlyti daugiau variantų yra ir neprofesionalu, ir nepagarba klientui. Jei nesugebama su tiek variantų pateikti gero pasiūlymo, nieko iš to neišeis, jei bus pateikta 10 ar 20. Tikslas – sukurti gerą ženklą, o ne variantų skaičių. 
Eskizai prieš pradedant?
Ne. Bet kokiems eskizams sukurti pradžioje reikia žinoti viską apie paslaugą ar produktą, kas išsiaiškinama tiriamojo etapo metu. Eskizų darymas be šių žinių yra viso labo tik akli ir betiksliai spėliojimai. Tam neturiu nei laiko, nei noro.
Kiek reikia laiko?
Vidutiniškai užtrunku 1–1,5 mėnesio. Esant skubiam atvejui reikia kalbėtis, peržiūrėti kainą. Tačiau yra tikrai geriau ir man, ir klientui, kai yra normaliai planuojama ir nereikia daryti nieko, verčiantis per galvą ir paskubomis. „Reikia vakar” atvejai nepageidaujami.

Logo4u • Dizaineris Dalius Simanavičius   +370 655 26115   dalius@logo4u.lt