Atsiliepimai

Agnė Čyžienė, UAB Manvesta

Atsakingumas, kūrybiškumas, tinkamas požiūris į darbą ir svarbiausia gebėjimas girdėti – dalis Daliaus savybių, dėl kurių mūsų partnerystė tęsiasi jau keletą metų. Dalius pagalba atnaujinome įmonės logotipą, sukūrėme stiprų vizualinį kompanijos identitetą, bei džiaugiamės itin kruopščiais ir apgalvotais grafiniais dizaino sprendimais.

Agnė Čyžienė, UAB Manvesta
Marius Gelažanskas, OZO klinika

Man svarbu preciziškumas ir kruopštumas atliekant bet kokį darbą, tad greitai ir lengvai radome bendrą kalbą. Bendraujame ir bendradarbiaujame jau daugiau nei 10 metų – be galo vertinu atidumą detalėms, kūrybiškumą, stilių ir estetikos pojūtį, kompetenciją ir visada profesionalius patarimus.

Marius Gelažanskas, OZO klinika
Gvidas Drobužas, IOCO Packaging

Laimę ir harmoniją per simbolius yra labai sunku atvaizduoti, nes jos gali pasireikšti daugybėje formų. Dalius sukūrė būtent tokį įmonės logotipą ir firminį stilių, koks natūraliai išėjo iš mūsų žmonių suformuoto pagrindinio tikslo ir bendrų vertybių. Tai geriausiai galėjo padaryti toks žmogus, kuris jau atrado savo tikrąjį pašaukimą.

Gvidas Drobužas, IOCO Packaging
Andrius bruno Rimkūnas, nuolatinis užsakovas

Labai džiaugiuosi, kad Dalius yra savo rogėse – jam lengva pateikti užduotį ir gauti rezultatą – aukščiausio kalibro žaidėjas! Labai konstruktyviai reaguoja į pastabas ir kritiką, per mūsų visą ilgą bendradarbiavimą dar nėkart nebuvome susipykę 🙂

Andrius bruno Rimkūnas, nuolatinis užsakovas
Andrius Gedvilas, Stella Works

Dirbti su Daliumi buvo geriausia mūsų verslo pradžios investicija. Daliaus sukurtas logotipas ir firminis stilius pakylėja mus virš konkurentų ir suteikia pasitikėjimo mūsų klientams, puikiai atspindi mūsų veiklą, produktą ir kokybės siekį. Tai Daliaus kūrybiškumo, patirties ir profesionalumo rezultatas. Sveikinu radus – toliau nebeieškokite.

Andrius Gedvilas, Stella Works
Arvydas Zaščiurinskas, UAB Clean Colutions

Su Daliumi pradėjome dirbti prieš daugiau nei 6 metus ir sėkmingai darbuojamės iki šiol. Dalius yra tikras savo srities ekspertas, visada įsigilinantis į mūsų poreikius bei pasiūlantis puikius, pilnai išbaigtus sprendimus. 10 balų!

Arvydas Zaščiurinskas, UAB Clean Colutions

Logo4u • Dizaineris Dalius Simanavičius   +370 655 26115   dalius@logo4u.lt